projekt "objevujme nové světy"

Projekt Objevujme nové světy je realizován od 1.7.2015 do 31.12.2015.

Zaměřuje se na posílení 2 oblastí - první z nich posílení výuky cizích jazyků na naší ZŠ. Nejprve vyrazili v srpnu 4 pedagogové na dvoutýdenní kurz angličtiny do Eastbourne v Anglii. Následně jsme na začátek října připravili pro žáky týdenní pobyt v anglickém Brightonu, díky kterému se děti seznámily s životem v cizí zemi, absolvovaly výuku angličtiny, seznámily se s Londýnem a celkově si zvýšily motivaci pro studium angličtiny.
Druhá oblast podpory se týká zavedení čtenářských dílen do standardního vzdělávání Českého jazyka a literatury pro 2. až 5. ročník. Čtenářské dílny prokazatelně zvyšují zájem dětí o četbu a zvyšují jejich čtenářskou gramotnost. Pro žáky jsme nakoupili 200 ks dětských knížek, které při realizaci čtenářských dílen budeme využívat.

Projekt je finančně podpořen Evropským sociálním fondem a státním rozpočtem České republiky celkovou částkou 782 878,- Kč.

Zdravá škola