projekt "už vím jak"

Projekt Už vím jak je realizován od 15.7.2014 do 30.6.2015.

Zaměřuje se na zvýšení kompetencí pedagogů mateřských škol svitavského správního obvodu v oblastech environmentálního a polytechnického vzdělávání. V rámci projektu předáme pedagogům praktické poznatky z těchto oborů formou každotýdenních tříhodinových kurzů, naučíme je využívat moderní informační technologie k názornému předávání informací na tabletech, zprostředkujeme výměnu zahraničních zkušeností prostřednictvím dvou zahraničních stáží, posílíme pedagogy v profesních schopnostech a v osobnostním rozvoji tak, aby byli schopni nově získané poznatky předat následně dětem ve svých MŠ, díky šesti vzdělávacím kurzům.

Projekt je finančně podpořen Evropským sociálním fondem a státním rozpočtem České republiky celkovou částkou 3 713 895,42 Kč.

Podrobné zpracování projektů v dokumentech školy.

Výstupy projektu

Metodické materiály

Environmentální výchova pro MŠ
Fyzika a chemie kolem nás